Rezerwacja szczeniąt

rezerwacjaSzczenięta z naszej hodowli z reguły nie czekają długo na nowych właścicieli ... Zależy nam, aby nasze szczenięta trafiały do miłośników rasy, którzy już wcześniej zainteresowali się naszą hodowlą i wpisali na listę zainteresowanych. Po narodzeniu miotu osoby zainteresowane zostaną poinformowane drogą mailową lub - o ile wyrażą takie życzenie - telefonicznie. Opcja powiadomienia telefonicznego skierowana jest zwłaszcza do osób, którym naprawdę zależy na szczeniaczku z naszej hodowli lub/i do tych, którzy nie zdołali nabyć szczeniaczka z wcześniejszych miotów. Powiadomienie telefoniczne trzeba "zadysponować" mailem.
Rezerwujemy wyłącznie już narodzone, konkretne szczenię, po otrzymaniu zadatku. Jeżeli więc chcesz nabyć szczenię w naszej hodowli musisz się zapisać, gdyż wyłącznie osoby z listy zostaną przez nas poinformowane o oczekiwanym i nowo narodzonym miocie. Wpis na listę osób zainteresowanych jest bardzo prosty - za pomocą formularza (w tej zakładce) zostanie to wykonane automatycznie - wyświetli się potwierdzenie dokonania wpisu. Przed wysłaniem koniecznie zapoznaj się z warunkami wpisu na listę - tekst wyświetli się po kliknięciu na słowo "Regulamin" (pod formularzem). Dokonując wpisu proszę podać IMIĘ i NAZWISKO (a nie samo imię lub pseudonim). Wpisy z niepełnymi danymi nie będą uwzględnione! Proszę zapoznać się z informacjami dot. RODO - link do informacji jest podany w Regulaminie.

Jeżeli coś jest niezrozumiałe, niejasne, są jakieś wątpliwości czy pytania - zachęcam do kontaktu telefonicznego !

Jednocześnie proszę o poświęcenie nieco czasu i dokładne zapoznanie się z tymi informacjami, które na stronie hodowli są już zamieszczone (w odpowiednich działach tematycznych). Jeżli po zapoznaniu się z informacjami ze strony nadal są pytania czy wątpliwości - proszę o kontakt telefoniczny +48 604 409 344 . W weekendy hodowca odpoczywa ;) , proszę kontaktować się jedynie w sprawach pilnych / istotnych... ;)  Bardzo proszę nie telefonować po godzinie 20.oo ! Nie odpisuję na sms-y !

UWAGA - WAŻNE ! Wpis na listę zainteresowanych musi być aktywowany. Aktywacji powinna dokonać osoba zainteresowana poprzez link zwrotny, otrzymany w mailu wysłanym na podany w formularzu adres. Bardzo proszę o sprawdzenie ustawień własnej skrzynki pocztowej . Bywa, że konieczne jest dodanie adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do tzw. białej listy. Zdarza się, że wiadomość z podanym linkiem aktywacyjnym oraz wysyłane przeze mnie newslettery trafiają do spamu w skrzynkach odbiorców i nie są odczytywane. Osoby, które nie aktywowały własnego wpisu lub nie odczytały informacji o spodziewanych / narodzonych szczeniętach i nie nawiazały ze mną kontaktu w odpowiednim czasie, nie mogą dokonać rezerwacji szczenięcia pomimo wcześniejszego oczekiwania ... :( . Proszę także o sprawdzanie poprawności podawanego adresu mailowego - dość często zdarza się, że adresy zwrotne podawane są niedokładnie i korespondencja nie trafia tam, gdzie powinna ... ;)